Kaskády Nový Jičín – novostavba bytového domu

Podobně jako jako v dalších městech našeho kraje je velký nedostatek bytů, domů i pozemků a tak každá nová nabídka je rychle prodaná a kupující nemají z čeho vybírat. Stejně jako kupující bychom byli moc rádi, aby nabídka byla větší, což by možná zpomalilo růst cen a hlavně by kupující měli z čeho vybírat. Již dlouhé roky se na radnici mluví o nových pozemcích a bytových domech, ale jednání s investory je složité a samotné realizace na roky vzdálené. Je proto každý realizovaný projekt (prodej pozemků Za školou v Žilině, oprava Domu sester,..) velice vítaný.

Územní rozhodnutí o umístění stavby z 9.7.2021

Důležitým krokem mezi projektem ,,do šuplíku“ a skutečným prodejem hotových bytů je vydání souhlasného územního rozhodnutí, které bylo zveřejněno na Úřední desce Nového Jičína dne 13.7.2021, kde je možné najít další podrobnosti.

Je skvělé, že se podařilo získat toto rozhodnutí a i když zatím nevíme, kdo bude stavbu realizovat, kdy bude stát, kdo a kdy začne skutečně s prodejem bytů, věříme, že to pomůže realitnímu trhu a vy všichni, kteří hledáte nebo budete hledat bydlení budete mít z čeho vybírat 🙂

Související odkazy

Úřední deska: Nový Jičín

Původní zpráva z roku 2017, fotky a vizualizace: novojicinsky.denik.cz

Oficiální stránky projektu: trlicova.cz