116-RD-Suchdol nad Odrou -prodáno

Dům na prodej v Suchdole nad Odrou.

Stav nabídky: prodáno

Nemovitost ještě není oficiálně v prodeji. Zatím ji připravujeme do nabídky a čekáme na dodání dokumentů 🙂

přízemí - dům na prodej Suchdol nad Odrou
přízemí
patro – otočený výkres

Další informace a fotky zašleme emailem!

Kontaktujte nás prosím emailem: info@martinscerba.cz,  telefonicky: 776 158 728 nebo využitím chatovacího okna vpravo dole.

U všech nemovitostí zjišťujeme důležité informace, které možná jiní neuvádějí. Protože se na některých dokumentech zobrazují osobní údaje (rodné čísla, adresa,…) tak nejsou zde zveřejněné. Protože je koupě nemovitosti velké rozhodnutí a je potřeba znát spousta informací, vše Vám zašleme emailem ještě před prohlídkou. Budete tak mít dostatek času si vše v klidu domova prostudovat. Odeslání poptávky vás k ničemu nezavazuje, ale protože se jedná o osobní údaje, tak předpokládáme, že odesláním poptávka dáváte souhlas ke zpracování těchto os.údajů, jak je uvedeno na tomto webu.

Stav nabídky: Připravujeme

Rodinný dům na prodej v Suchdole nad Odrou je dispozičně řešen jako 4+1. V přízemí se nachází velký obývací pokoj s krásným krbem, u kterého budete jistě chtít trávit společné chvilky s celou vaší rodinou. Nová kuchyňská linka s vestavěnými spotřebiči, koupelna s rohovou vanou a toaleta. V prvním patře jsou 3 útulné pokojíky obložené dřevem s vestavěnými skříněmi a navíc je zde toaleta. Dům je částečně podsklepen a nabízí možnost využití tohoto prostoru podle přání budoucího majitele. Garáž je přístupná přímo z domu a dálkové ovládáním vrat oceníte hlavně při horším počasí. Pokračování aktualizovaného textu zde

Rezervujte si prohlídku ještě dnes, třeba emailem: