119-byt-pronájem-Bernartice n.O

Byt na pronájem v bytovém domě v obci Bernartice nad Odrou.

Stav nabídky: momentálně obsazeno

[ipanorama id="2800"]

[ipanorama slug="119-byt-bernartice"] 
[ipanorama id="2800"]

[ipanorama slug="119-byt-bernartice"]


byt na pronájem Bernartice

Další informace a fotky zašleme emailem!

Kontaktujte nás prosím emailem: info@martinscerba.cz,  telefonicky: 776 158 728 nebo využitím chatovacího okna vpravo dole.

U všech nemovitostí zjišťujeme důležité informace, které možná jiní neuvádějí. Protože se na některých dokumentech zobrazují osobní údaje (rodné čísla, adresa,…) tak nejsou zde zveřejněné. Protože je koupě nemovitosti velké rozhodnutí a je potřeba znát spousta informací, vše Vám zašleme emailem ještě před prohlídkou. Budete tak mít dostatek času si vše v klidu domova prostudovat. Odeslání poptávky vás k ničemu nezavazuje, ale protože se jedná o osobní údaje, tak předpokládáme, že odesláním poptávka dáváte souhlas ke zpracování těchto os.údajů, jak je uvedeno na tomto webu.

Pronájem nově zrekonstruovaného bytu v Bernarticích nad Odrou č.p. 91, o celkové ploše 38 m2. Výhodou je klidná lokalita, umístění v přízemí, dvůr pro parkování i hraní dětí. Byt je nově zrekonstruovaný, takže vše je úplně nové a ve srovnání s vybydleným bytem s umakartovým jádrem na sídlišti – tento byt nabídne luxusní bydlení v klidném prostředí. … Pokračování aktualizovaného textu zde

Rezervujte si prohlídku ještě dnes, třeba emailem: