125 byt na prodej 2+1 Nový Jičín – prodáno

Byt na prodej v cihlové zástavbě: 2+1, Nový Jičín, ul. Máchova.

Stav nabídky: PRODÁNO

Další informace a fotky zašleme emailem!

Kontaktujte nás prosím emailem: info@martinscerba.cz,  telefonicky: 776 158 728 nebo využitím chatovacího okna vpravo dole.

U všech nemovitostí zjišťujeme důležité informace, které možná jiní neuvádějí. Protože se na některých dokumentech zobrazují osobní údaje (rodné čísla, adresa,…) tak nejsou zde zveřejněné. Protože je koupě nemovitosti velké rozhodnutí a je potřeba znát spousta informací, vše Vám zašleme emailem ještě před prohlídkou. Budete tak mít dostatek času si vše v klidu domova prostudovat. Odeslání poptávky vás k ničemu nezavazuje, ale protože se jedná o osobní údaje, tak předpokládáme, že odesláním poptávka dáváte souhlas ke zpracování těchto os.údajů, jak je uvedeno na tomto webu.

Byt na prodej na Máchové ulici

zpět - byt na prodej

Byt na prodej na ulici Máchova nabízíme byt 2+1 o velikosti 53 m2, který se nachází v 1. poschodí cihlového domu. Byt prošel rekonstrukcí a nabízí možnost okamžitého nastěhování. Dům má novou fasádu, plastová okna, bylo provedeno zateplení půdy i sklepa. Výhodou je výborná dostupnost do centra města, blízkost obchodů a služeb. Zastávka MHD je přímo za domem. … více zde

Rezervujte si prohlídku ještě dnes, třeba emailem: