128 byt na prodej Dvouletky Hrabůvka- prodáno

Byt na prodej Dvouletky 45, Ostrava – Hrabůvka 2+1.

Stav nabídky: PRODÁNO

Další informace a fotky zašleme emailem!

Kontaktujte nás prosím emailem: info@martinscerba.cz,  telefonicky: 776 158 728 nebo využitím chatovacího okna vpravo dole.

U všech nemovitostí zjišťujeme důležité informace, které možná jiní neuvádějí. Protože se na některých dokumentech zobrazují osobní údaje (rodné čísla, adresa,…) tak nejsou zde zveřejněné. Protože je koupě nemovitosti velké rozhodnutí a je potřeba znát spousta informací, vše Vám zašleme emailem ještě před prohlídkou. Budete tak mít dostatek času si vše v klidu domova prostudovat. Odeslání poptávky vás k ničemu nezavazuje, ale protože se jedná o osobní údaje, tak předpokládáme, že odesláním poptávka dáváte souhlas ke zpracování těchto os.údajů, jak je uvedeno na tomto webu.

Ostrava Hrabůvka 2+1, na ul. Dvoletky 45

Ostrava Hrabůvka  2+1

V Ostravě – Hrabůvce nabízíme k prodeji byt 2+1 o výměře 52 m2. Byt je v původním stavu a čeká na rekonstrukci podle představ budoucího majitele. Byt se nachází ve 2. NP cihlového domu, který prošel revitalizací (fasáda, plastová okna, vchodové dveře) a nachází se v klidné lokalitě. Zastávka autobusu a prodejna potravin je hned přes cestu, stejně tak i základní škola. Parkování je možné u domu. Více informací naleznete na našem webu. ………ZDE