120-byt-1+kk-Nový Jičín -pronajato

Byt s balkónem na pronájem: 1+kk, Nový Jičín, ul. B. Martinů.

Stav nabídky: PRONAJATO

Nemovitost ještě není oficiálně v nabídce. Zatím ji připravujeme do nabídky a čekáme na dodání dokumentů 🙂

Další informace a fotky zašleme emailem!

Kontaktujte nás prosím emailem: info@martinscerba.cz,  telefonicky: 776 158 728 nebo využitím chatovacího okna vpravo dole.

U všech nemovitostí zjišťujeme důležité informace, které možná jiní neuvádějí. Protože se na některých dokumentech zobrazují osobní údaje (rodné čísla, adresa,…) tak nejsou zde zveřejněné. Protože je koupě nemovitosti velké rozhodnutí a je potřeba znát spousta informací, vše Vám zašleme emailem ještě před prohlídkou. Budete tak mít dostatek času si vše v klidu domova prostudovat. Odeslání poptávky vás k ničemu nezavazuje, ale protože se jedná o osobní údaje, tak předpokládáme, že odesláním poptávka dáváte souhlas ke zpracování těchto os.údajů, jak je uvedeno na tomto webu.

Připravujeme: Naše realitní kancelář vám nabízí k dlouhodobému pronájmu podkrovní byt s jedinečným výhledem na Nový Jičín a zříceninu hradu Starý Jičín. Byt se nachází na ul. B. Martinů v klidné a tiché lokalitě, ve 4. patře cihlového domu a má velikost 33 m2. Byt je vhodný pro dvě osoby a je volný ihned. Blízko domu je obchodní centrum Kaufland, lékárna, zastávka autobusu MHD. … více zde

Rezervujte si prohlídku ještě dnes, třeba emailem: