308 – Kateřinice, dům nebo chata?

Pohodlný dům pro rodiny a důchodce

V malebné obci Kateřinice máme pro vás příjemný dům, který splňuje potřeby mladých rodin i důchodců toužících po klidném bydlení v srdci přírody. Tento dům nebo chata ,,Kateřinice“ může být vašim novým domovem.

Ideální prostředí

Přízemní dům s rovnou střechou vytváří ideální prostředí pro pohodlné bydlení. Slunná a rovinatá zahrada o rozloze 666 m² s dřevěnou kůlnou a udírnou nabízí dokonalý prostor pro relaxaci a rodinné aktivity.

Sportovní areál Kateřinice

Klíčový prvek této nemovitosti je její výhodná poloha nedaleko sportovního areálu. Fotbalové hřiště, víceúčelové hřiště a dětské hřiště jsou doslova ve 4-minutové chůzi od domu, poskytují ideální místo pro sportovní aktivity a rodinnou zábavu.

Rybářský ráj v dosahu

Pro milovníky rybaření je zde další výhoda – nedaleká retenční nádrž Kateřinice, rybářský ráj s možností odpočinku u vody a chytání ryb. Blízkost přírodního kouzla přináší obyvatelům domu nezapomenutelné chvíle.

Dům nebo chata Kateřinice

Dům, který nabízíme, má svůj osobitý charakter, vyžaduje však renovace. Voda ve sklepě a střešní problémy zdůrazňují potřebu obnovy. Přesto však představuje skvělou investiční příležitost pro ty, kdo jsou ochotni investovat do vlastního klidného útočiště.

Oáza klidu s kulturním životem

Obyvatelé obce Kateřinice nejen užívají klidného bydlení, ale také aktivně se účastní aktivit místních zájmových spolků, jako jsou TJ Sokol Kateřinice, SDH Kateřinice a Myslivecký spolek Trnávka – Kateřinice.

Veškeré služby na dosah

V obci Kateřinice jsou k dispozici veškeré potřebné služby – od kadeřnictví a masáží po potraviny, lékaře a restaurace. Autobusová zastávka ‚Kateřinice u dubu‘ je vzdálená pouhé 3 minuty chůze, což zajišťuje snadný přístup k dopravě do větších měst.

Prohlídka domu v Kateřinicích

Celkově lze konstatovat, že tato nemovitost v Kateřinicích je dokonalou volbou pro ty, kteří hledají klidné bydlení v srdci přírody s výhodami sportovního areálu a rybářského ráje. Můžete si domluvit prohlídku této jedinečné nemovitosti, pokud nám zavoláte či napíšete.