144 – byt s garáží – Bernartice n.O. – prodáno

Byt s garáží v Bernarticích n.O.

Stav nabídky: PRODÁNO

Další informace a fotky zašleme emailem!

Kontaktujte nás prosím emailem: info@martinscerba.cz,  telefonicky: 776 158 728 nebo využitím chatovacího okna vpravo dole.

byt s garáží
garáž ,,součásti” bytu

U všech nemovitostí zjišťujeme důležité informace, které možná jiní neuvádějí. Protože se na některých dokumentech zobrazují osobní údaje (rodné čísla, adresa,…) tak nejsou zde zveřejněné. Protože je koupě nemovitosti velké rozhodnutí a je potřeba znát spousta informací, vše Vám zašleme emailem ještě před prohlídkou. Budete tak mít dostatek času si vše v klidu domova prostudovat. Odeslání poptávky vás k ničemu nezavazuje, ale protože se jedná o osobní údaje, tak předpokládáme, že odesláním poptávka dáváte souhlas ke zpracování těchto os.údajů, jak je uvedeno na tomto webu.

Byt s garáží v Bernarticích n.O.

byt s garáží

V Bernarticích nad Odrou nabízíme k prodeji byt s garáží. Byt je dispozičně řešen jako 3+1 a nachází se ve 2.NP nízkého bytového domu. Byt je v původním stavu a nachází téměř v centru obce s bezproblémovým parkováním. Garáž se nachází přímo u domu. Cena garáže je zahrnuta v ceně bytu. Vytápění a ohřev teplé vody je zajištěno plynovým kotlem. V bezprostřední blízkosti domu se nachází prodejna potravin i zastávka autobusu.