140 – byt -1+1 Nový Jičín – prodáno

Byt na ul. Dvořákova 329, Nový Jičín

Stav nabídky: PRODÁNO

Další informace a fotky zašleme emailem!

Kontaktujte nás prosím emailem: info@martinscerba.cz,  telefonicky: 776 158 728 nebo využitím chatovacího okna vpravo dole.

U všech nemovitostí zjišťujeme důležité informace, které možná jiní neuvádějí. Protože se na některých dokumentech zobrazují osobní údaje (rodné čísla, adresa,…) tak nejsou zde zveřejněné. Protože je koupě nemovitosti velké rozhodnutí a je potřeba znát spousta informací, vše Vám zašleme emailem ještě před prohlídkou. Budete tak mít dostatek času si vše v klidu domova prostudovat. Odeslání poptávky vás k ničemu nezavazuje, ale protože se jedná o osobní údaje, tak předpokládáme, že odesláním poptávka dáváte souhlas ke zpracování těchto os.údajů, jak je uvedeno na tomto webu.

Byt na ul. Dvořákova 329, Nový Jičín

Byt na ul. Dvořákova
Byt na ul. Dvořákova

Byt na ul. Dvořákova 329, je řešený jako 1+1 a je v osobním vlastnictví. Byt se nachází v 2.NP s výhledem do zeleně a na dětské hřiště. Byt je v původním, ale udržovaném stavu a čeká jen na úpravy podle Vašich představ. Byt je možné také zakoupit jako investici, v současné době je již byt prázdný. Pro každé patro je v domě společný balkon. Dům prošel částečnou revitalizací, plánuje se zateplení domu. Výhodou je klidné prostředí a výborná dostupnost do centra města.