Bydlení u zámku – byt Studénka (148) – prodáno

Byt na prodej u zámku v Nové Horce – Studénka

Stav nabídky: PRODÁNO

Další informace a fotky zašleme emailem!

Kontaktujte nás prosím emailem: info@martinscerba.cz,  telefonicky: 776 158 728 nebo využitím chatovacího okna vpravo dole.

Byt Studénka

U všech nemovitostí zjišťujeme důležité informace, které možná jiní neuvádějí. Protože se na některých dokumentech zobrazují osobní údaje (rodné čísla, adresa,…) tak nejsou zde zveřejněné. Protože je koupě nemovitosti velké rozhodnutí a je potřeba znát spousta informací, vše Vám zašleme emailem ještě před prohlídkou. Budete tak mít dostatek času si vše v klidu domova prostudovat. Odeslání poptávky vás k ničemu nezavazuje, ale protože se jedná o osobní údaje, tak předpokládáme, že odesláním poptávka dáváte souhlas ke zpracování těchto os.údajů, jak je uvedeno na tomto webu.

Byt 3+1 Nová Horka, Studénka

V Nové Horce u Studénky prodáváme útulný byt o celkové rozloze 87 m2, který je dispozičně řešen jako 3+1 a nachází se v 2. NP nízkého panelového domu. Byt prošel částečnou rekonstrukcí a bude volný od 1.5.2020. Dům je v klidné lokalitě v bezprostřední blízkosti fotbalového hřiště. Jistě oceníte také blízkost autobusové zastávky, mateřské školky a zámku s parkem.