131-byt-2+1-Studénka – prodáno

Byt, terasa, krb a zahrada, to vše ve Studénce.

Stav nabídky: PRODÁNO

Na ul. Nádražní 350 ve Studénce.

Další informace k pronájmu bytu a fotky zašleme emailem!

Kontaktujte nás prosím emailem: info@martinscerba.cz,  telefonicky: 776 158 728 nebo využitím chatovacího okna vpravo dole.

U všech nemovitostí zjišťujeme důležité informace, které možná jiní neuvádějí. Protože se na některých dokumentech zobrazují osobní údaje (rodné čísla, adresa,…) tak nejsou zde zveřejněné. Protože je koupě nemovitosti velké rozhodnutí a je potřeba znát spousta informací, vše Vám zašleme emailem ještě před prohlídkou. Budete tak mít dostatek času si vše v klidu domova prostudovat. Odeslání poptávky vás k ničemu nezavazuje, ale protože se jedná o osobní údaje, tak předpokládáme, že odesláním poptávka dáváte souhlas ke zpracování těchto os.údajů, jak je uvedeno na tomto webu.

Byt, terasa, krb a zahrada

Přemýšleli jste o bydlení v rodinném domku, ale na koupi vám chybí finance? Existuje řešení: ve Studénce nabízíme nestandardní byt v osobním vlastnictví v bytovém domě s pouze čtyřmi byty a prodejnou potravin v přízemí. Váš byt v prvním patře bude mít krásných 72 m2 a 9 m2 vlastní terasu s výhledem na jižní stranu a vlastní oplocenou zahradu o velikosti 127 m2 hned pod okny. Byt je připraven k rekonstrukci dle vašich představ o vysněném bydlení. Něco už je ovšem hotovo. Proběhla kompletní rekonstrukce elektřiny do měděných rozvodů a dále nový rozvod vody a odpadního potrubí. Je zde velmi prostorná koupelna s vanou, sprchovým koutem a WC. Navíc je ještě jedno WC na chodbě, výborně se hodící při vaší párty na zahrádce. K dispozici máte dřevěnou stavbu, kterou si můžete upravit na zahradní domek. Na bytový dům je v současné době zpracováván plán celkové revitalizace. ……více zde

Zaujal vás byt, terasa, krb a zahrada?

Rezervujte si prohlídku ještě dnes, třeba emailem: