133 dům nebo chata – Luboměř – prodáno

Dům nebo chata – Luboměř č.p 16

Stav nabídky: PRODÁNO

Další informace a fotky zašleme emailem!

Kontaktujte nás prosím emailem: info@martinscerba.cz,  telefonicky: 776 158 728 nebo využitím chatovacího okna vpravo dole.

U všech nemovitostí zjišťujeme důležité informace, které možná jiní neuvádějí. Protože se na některých dokumentech zobrazují osobní údaje (rodné čísla, adresa,…) tak nejsou zde zveřejněné. Protože je koupě nemovitosti velké rozhodnutí a je potřeba znát spousta informací, vše Vám zašleme emailem ještě před prohlídkou. Budete tak mít dostatek času si vše v klidu domova prostudovat. Odeslání poptávky vás k ničemu nezavazuje, ale protože se jedná o osobní údaje, tak předpokládáme, že odesláním poptávka dáváte souhlas ke zpracování těchto os.údajů, jak je uvedeno na tomto webu.

Dům nebo chata – Luboměř 16

dům nebo chata - Luboměř

V Luboměři prodáváme dům č.p. 16 s hospodářským stavením a zahradou. Dům se nachází na okraji obce, dispozičně je řešen jako 2+1 (jeden pokoj je v přízemí a druhý na půdě) s možností vybudování dalších obytných prostor na půdě. Dům je podsklepen, je v původním, ale udržovaném stavu a budoucí majitel z něj může vytvořit sídlo firmy nebo příjemné bydlení pro svou rodinu či víkendovou chatu určenou k relaxaci. Více informací zde