136 – dům Veřovice

Dům Veřovice

Stav nabídky: PRÁVĚ V PRODEJI

Videoprohlídka:

Další informace a fotky zašleme emailem!

Kontaktujte nás prosím emailem: info@martinscerba.cz,  telefonicky: 776 158 728 nebo využitím chatovacího okna vpravo dole.

U všech nemovitostí zjišťujeme důležité informace, které možná jiní neuvádějí. Protože se na některých dokumentech zobrazují osobní údaje (rodné čísla, adresa,…) tak nejsou zde zveřejněné. Protože je koupě nemovitosti velké rozhodnutí a je potřeba znát spousta informací, vše Vám zašleme emailem ještě před prohlídkou. Budete tak mít dostatek času si vše v klidu domova prostudovat. Odeslání poptávky vás k ničemu nezavazuje, ale protože se jedná o osobní údaje, tak předpokládáme, že odesláním poptávka dáváte souhlas ke zpracování těchto os.údajů, jak je uvedeno na tomto webu.

Dům Veřovice

vila Veřovice
Veřovice

Nabízíme ke koupi dům s nadčasovým designem, který je jedinečný nejen svou dispozicí, ale také použitými materiály. Dům se nachází ve Veřovicích, v klidné části obce, která zajišťuje dostatek soukromí. Dům byl postaven 90. létech, rekonstruován v roce 2014 a stojí na pozemku o celkové rozloze 2.745 m2. Přízemí domu je dispozičně řešeno jako 4+1 a nachází se zde útulná vstupní hala s šatnou, prostorný obývací pokoj se vstupem na terasu, kuchyň a 3 pokoje. První patro může sloužit jako samostatná bytová jednotka. Nachází se zde 2 pracovny, ložnice, kuchyně, sociální zařízení, prostorná prádelna s dalším úložným prostorem a velký balkon. V suterénu budovy je sauna, technická místnost s kotly a další úložné prostory. Na pozemku je vybudována podsklepená garáž, stání pro 2 osobní auta, venkovní posezení s grilem, zahradní domek a na terase je vířivka. Více pošleme emailem.