135 – Jeseníky – Vápenná – prodáno

Jeseníky – Vápenná č.p. 75

Stav nabídky: prodáno

Další informace a fotky zašleme emailem!

Kontaktujte nás prosím emailem: info@martinscerba.cz,  telefonicky: 776 158 728 nebo využitím chatovacího okna vpravo dole.

U všech nemovitostí zjišťujeme důležité informace, které možná jiní neuvádějí. Protože se na některých dokumentech zobrazují osobní údaje (rodné čísla, adresa,…) tak nejsou zde zveřejněné. Protože je koupě nemovitosti velké rozhodnutí a je potřeba znát spousta informací, vše Vám zašleme emailem ještě před prohlídkou. Budete tak mít dostatek času si vše v klidu domova prostudovat. Odeslání poptávky vás k ničemu nezavazuje, ale protože se jedná o osobní údaje, tak předpokládáme, že odesláním poptávka dáváte souhlas ke zpracování těchto os.údajů, jak je uvedeno na tomto webu.

Jeseníky – Vápenná

zpět
Vápenná

V obci Vápenná nabízíme ke koupi rodinný dům, který má 2 samostatné bytové jednotky. Každý byt je řešen jako 3+kk a má samostatný vchod. Ideální bydlení pro rodiče a prarodiče nebo v jednom bytě bydlet a druhý pronajímat. Rekonstrukce celého domu proběhla v letech 2017 – 2019 (plastová okna, rozvody, topení…). Byt č.1: sezonně obydlen 2 roky. V přízemí se nachází velký obývací pokoj s kuchyňským koutem a krbem, sociální zařízení. V patře pak ložnice, dětský pokoj a vstup na terasu. Byt č.2: od rekonstrukce neobydlen. Všechny tři místnosti se nachází v přízemí. Z tohoto bytu je také přístup do sklepa a na půdu, která nabízí možnost vybudování dalších obytných prostor. K nemovitosti náleží pozemek o velikosti 1.368 m2, 2 kůlny a pozůstatek stodoly, který je určen nejspíše k demolici, ale nabízí možnost další stavební parcely. Koupí této nemovitosti získáte nejenom krásné bydlení v čisté přírodě, ale také spoustu možností k podnikání rodinných výletů a k návštěvě různých sportovních a turistických zajímavostí, kterých je v této oblasti bezpočet. Více informací pošleme emailem.