Prodej bytu u Kauflandu (147) – prodáno

Prodej bytu u Kauflandu: ul. B. Martinů, Nový Jičín

Stav nabídky: PRODÁNO

Další informace a fotky zašleme emailem!

Kontaktujte nás prosím emailem: info@martinscerba.cz,  telefonicky: 776 158 728 nebo využitím chatovacího okna vpravo dole.

Prodej bytu u Kauflandu

U všech nemovitostí zjišťujeme důležité informace, které možná jiní neuvádějí. Protože se na některých dokumentech zobrazují osobní údaje (rodné čísla, adresa,…) tak nejsou zde zveřejněné. Protože je koupě nemovitosti velké rozhodnutí a je potřeba znát spousta informací, vše Vám zašleme emailem ještě před prohlídkou. Budete tak mít dostatek času si vše v klidu domova prostudovat. Odeslání poptávky vás k ničemu nezavazuje, ale protože se jedná o osobní údaje, tak předpokládáme, že odesláním poptávka dáváte souhlas ke zpracování těchto os.údajů, jak je uvedeno na tomto webu.

Hledáte hezký byt v Novém Jičíně? Na ulici B. Martinů (u Kauflandu) nabízíme ke koupi byt 2+1 v družstevním vlastnictví. Byt o velikosti 66 m2 se nachází se v 1.NP zděného domu a má dva balkony. V bytě jsou plovoucí podlahy, dlažba, zděné jádro, vestavěná skříň hned u vstupu,. Jedná se o klidnou a velmi žádanou lokalitu s výhledem do přírody. Blízko domu je obchodní centrum Kaufland, lékárna, zastávka autobusu MHD.