Časté dotazy

Vy se ptáte, já odpovídám.

Co když bude mít kupujícího jiná RK?
Provizi se rozdělíme, tak se to dělá po celém světě. Díky tomu jsme realizovali jen v loňském roce hned několik prodejů.

Co když budu mít vlastního kupujícího?
Pokud nepřijde na základě naší reklamy a naší práce, tak snížíme provizi tak,  jak je uvedeno v dohodě. Celý obchod dokončíme, včetně právních služeb a vy navíc ušetříte. Odměna je stejná jako když nám kupujícího přivede ,,konkurenční“ makléř.

Co když nebudu spokojený?
Věřím, že se to nestane, protože budeme po celou dobu v kontaktu. K nedorozumění dochází, když spolu lidé nekomunikují. Pokud bychom si i tak nerozuměli, dohoda je uzavřena na krátkou dobu – jen několik měsíců.

Musí být dohoda písemná?
Ano. Profesionálové se vždy dohodnou písemně právě proto, aby nedošlo k nedorozumění. Vše je tak jasně a transparentně dáno dopředu.

Na jak dlouho se dohoda podepisuje?
Maximálně na 3 měsíce.

Co když se mi nabídka na osobní schůzce nebude líbit, musím něco podepsat nebo platit?
Ne. Konzultace je nezávazná a zdarma, takže pokud se vám služba nebude líbit, nic se neděje.

Musím byt pronajmout zájemci, kterého přivedete? Třeba pokud bude velká rodina do garsonky?
Ne. Pokud se nedohodne nájemce a podnájemce. Nebo pokud byt není vhodný pro takový počet lidí, tak se smlouva neuzavře a nikdo vás nutit nebude.

Nevím jestli prodat či pronajímat.
Nevadí, 1. konzultace je zdarma, proto mi klidně napište a zkusíme najít řešení.

Dokážete prodat nemovitost i na druhé straně ČR?
Ano. Znám kolegy po celé ČR a díky propojení sítí i v jiných zemích. Vyberu tedy ,,prověřeného a zkušeného“ kolegu, se kterým vám zajistím špičkový servis, jako bych to prodával já sám.

Za jak dlouho bude inzerát zpracovaný?
Texty a foto do 24 hodin. Video a virtuální prohlídka o pár dní později.

V čem jste jiní?
Poradíme vám, i když se prodej nezrealizuje a pro vás bude třeba nejlepším řešení si nemovitost nechat. Doporučení je pro nás důležitější, než okamžitý prodej.

Jak vypadají inzeráty? 

Krásně. Přesvědčte se sami: online inzerce.

Kde všude inzerujete?
Na našem webu, vlastních i placených nástěnkách, realitních serverech, sociálních sítích, novinách, vlastních zpravodajích a na dalších místech.

Proč děláte videoprohlídky a virtuální prohlídky?
Abychom ušetřili váš čas a byt/dům nabídli i zájemcům, kteří nemohou hned přijet. Možná pracují třeba do večera nebo bydlí příliš daleko a do města se dostanou třeba až za měsíc.

Jaké je pro mě riziko?
Žádné, pokud nenajdeme kupujícího provizi neplatíte, mimo symbolické zálohy na začátku prodeje, navíc je dohoda uzavřena na krátkou dobu.

Napadají vás nějaké další otázky?Více můžeme probrat u šálku dobré kávy.
Pojďme je probrat u šálku dobré kávy.Jestli potřebujete odpověď hned, tak využijte chatovací okno dole nebo nám pošlete email: info@martinscerba.cz

Přečtěte si, co o nás napsali naši prodávající a kupující po skončení prodeje: