reference

Reference a prodané nemovitosti


Na této stránce zveřejňujeme prodané nemovitosti, ale také reference – jasně a na rovinu tak, jak nám je klienti napsali.

reference
reference na tomto webu

97+..

prodané nemovitosti
prodaných nemovitostí

165 +..

praxe v realitách - Nový Jičín
počet let praxe v realitách

10+

Videoreference

Videoreference budou postupně nahrávány na Youtube, kde jsou i videoprohlídky již prodaných nemovitostí.


Další reference zde:

2023 reference

PaedDr. Marcela Komendová, 31. 1. 2023

Moc děkuji za poskytnuté služby i úspěšný prodej nemovitosti . Kladné reference  budu sdílet . Přeji vám další spokojené klienty a  úspěšný rok!!

Co považujete na naší spolupráci za nejlepší? Odborná úroveň služeb, znalost problematiky ,spolehlivost, vysoká míra profesionality ,    prof. jednání všech pracovníků kanceláře

Co bychom mohli vylepšit? Nemám co vytknout.

Doporučil/a byste nás svým známým? ANO  

2022 reference

Jana Rajter, 20. 12. 2022

Děkuji za Vaši pomoc s prodejem “ neprodejného”. Nebylo to poprvé, kdy jsem Vám svěřila prodej nemovitosti a opět jste nezklamal. Na naší spolupráci oceňuji to, že mě umíte zastoupit při jednáních, na které nemám čas, při schůzkách s klienty, že umíte vyjednávat a umíte vše dotáhnout  do konce. Děkuji za Váš profesionální i lidský přístup. Vaši firmu ráda doporučím dál. Bylo mi potěšením s vámi spolupracovat.

Milena Hanzlíková, 4. 9. 2022

Děkuji za zprostředkování prodeje bytu.
Byla jsem a jsem nad míru spokojena , že jsem to měla bez starostí. Přeji Vám do budoucna hodně zakázek a aby byli všichni spokojeni jako já.

Lenka Rašková, 19. 10. 2022

Ráda bych tímto poděkovala celému týmu realitní kanceláře pana Ščerby. Byla jsem velmi spokojená s jednáním, komunikací, také velkou pomocí paní advokátky při sepisování nadstandartních dokumentů ke koupi chatky, které se ani neodrazily na ceně nemovitosti. Celý tým působil velmi ochotně a srdečně. Ještě jednou velké díky a to všem, kteří svou práci dělají srdcem a jak nejlépe umí.

Kamil Rýc, 1. 12. 2022

Byl jsem s Vašimi službami velmi spokojen. Děkuji Vám za profesionální přístup, vstřícnost a ochotu se vším poradit. S panem makléřem Martinem Ščerbou a Vaším týmem byla velmi dobrá osobní i písemná komunikace. Jsme rádi, jaké zájemce se nakonec podařilo díky Vám najít a vše proběhlo rychle a hladce. Dalším zájemcům můžeme jen doporučit.

recenze
Lenka Praunspergerova, 15. 1. 2022


Byli jsme spokojeni. 
recenze
František Žáček, 11. 2. 2022

1. Máte zkušenost i s jinou realitní kanceláří? Ne

2. Co vám ze začátku bránilo k oslovení realitního makléře? Nic.

3. Co konkrétně považujete za nejlepší na naší spolupráci? Rychlost, ochotu a přehled

4. Co byste nám doporučili vylepšit? Nevím

5. Doporučil byste nás svým známým? Ano.

recenze
Robert Smetana, 29. 3. 2022

Se službami realitní kanceláře Martin Ščerba jsem byl spokojen, o všech následných krocích při koupi bytu v Novém Jičíně  mě pan Ščerba informoval. Nadstandardně byla dokonce zajištěna revize elektro a plynu , neměl jsem po dobu převodu smlouvy na žádné nevyjasněné otázky. Děkuji za dobře provedenou práci realitního makléře. 


2021 reference

recenze
Martin Hanáček, 2021-12-12

1. Máte zkušenost i s jinou realitní kanceláří? Ano, průměrnou

2. Co vám ze začátku bránilo k oslovení realitního makléře? Nic

3. Co konkrétně považujete za nejlepší na naší spolupráci? Osobní přístup, vstřícnost, profesionalitu

4. Co byste nám doporučili vylepšit? Nic- vše se mi moc líbilo a jsem zcela spokojen

5. Doporučil byste nás svým známým? Ano.

recenze
Miroslav Figalla, 2021-10-20

Vybral jsem si vás na doporučení spolupracovníka a neudělal sem chybu. U vás se mi líbil osobní přístup a příjemné jednání. Vylepšení??? Možná zkrátit dobu prodeje, ale není to priorita. Rád vás doporučím

Miroslav Sýkora, 2021-08-19

1. Máte zkušenosti s nějakou realitkou z dřívějška? Ano, ale spolupráce byla průměrná až hrozná. 2. Co konkrétně považujete za nejlepší na naší spolupráci? 100% ve všech bodech: rychlost, informovanost, dotažené do konce… 3. Co byste nám doporučili vylepšit? Nic, jste jedničky. 4. Doporučil byste nás svým známým? Ano.

Jan Studený, 2021-03-18

1. Máte zkušenost s nějakou realitkou z dřívějška? S jakým výsledkem? Mám, jejich jednání bylo v pořádku, ale měl jsem pocit, že neudělají nic na víc. 2. Co konkrétně považujete za nejlepší na naší spolupráci? Líbilo se mi vaše jednání, jasná a nicnezakrývající komunikace, vaše nápomoc u jakéhokoliv detailu doprovázející prodej. Bylo z vás cítit, že vám na prodeji i klientovi velice záleží. 3. Co byste nám doporučili vylepšit? Martine vnímám vás jako upřímného a férového chlapa, jste přiměřený ve vtipu i vystupování. Po lidské i businessové stránce působíte velice dobře. I z tohoto důvodu si dovolím být více upřímný, kdybych vás takto nevnímal nejspíš bych zpětné vazbě nevěnoval tolik času.
Co jako vnímám ze své role jako prostor pro zlepšení:
Celkově bych popracoval na vaší sebeprezentaci Martine. A tím myslím materiálové i vizuální. Abych jmenoval příklad: Smlouvy obsahovaly určité chyby, celkově to poněkud kazí dojem vaší profesionality. Předávací brožura byla vytisklá a nejspíš docházel inkoust tak byly místa s jiným barevným odstínem atd.. Myslím že je velký prostor popracovat na grafice, designu jak se prezentujete.. logo se dá vyšperkovat, listiny zkrášlit, reklamní předměty více propracovat, celé to pak působí trošku nemoderně a to je za mě veliká škoda. Né že bych soudil dle vzhledu vaší sebeprezentace vás ale myslím že když se vše vyšperkuje ..logo, materiály, reklamní předměty.. posune vás to v očích klientů na novou úroveň.
Každopádně jste člověk na správném místě a přeji vám hodně zdaru, úspěchů a radosti v životě i podnikání
.

recenze

Jiří Suchý, 2021-11-13

1. Máte zkušenost i s jinou realitní kanceláří? Ne

2. Co vám ze začátku bránilo k oslovení realitního makléře? Neznalost předpisů

3. Co konkrétně považujete za nejlepší na naší spolupráci? Informovanost, kompletní zpracování celé zakázky

4. Co byste nám doporučili vylepšit? Nemáme připomínky

5. Doporučil byste nás svým známým? Ano.

recenze

Edita a Jakub Kořínkovi, 2021-07-02

1. Máte zkušenost s nějakou realitkou z dřívějška? S jakým výsledkem? Ano. Bohužel v případě „lídrů“ na trhu se většinou jednalo o nemilou zkušenost. Nezájem, tlak na klienta, nevhodné a neprofesionální jednání, přístup „hlavně osalesovat lidi“, atd. Dnes, když mě zaujme nemovitost, kterou však nabízí některá z těchto společností, ještě si nákup 3x rozmyslím. Prodej bych jim nikdy nesvěřila. 2. Co konkrétně považujete za nejlepší na naší spolupráci? Připravenost a profesionalitu. Měla jsem pocit, že se na váš tým mohu spolehnout, že víte, co děláte. Tím pádem pro mě byl celý obchod naprosto v klidu, bez stresu. Oceňuji pestrost podkladů, které jsem ještě před koupí obdržela a které jste zajistili (dotazník pro družstvo atd.). V průběhu celého procesu jsem byla informována, co se děje a co je v jakém stádiu. Když jsem potřebovala dodatečnou informaci, odpověděli jste mile, profesionálně a rychle. Pokud něco nešlo dle plánu, komunikovali jste to se všemi stranami a našli několik variant řešení.  
V neposlední řadě jsme na posledním setkání dokonce dostali i nějakou pozornost, což jsme samozřejmě vůbec nečekali. Jednak to pro vás nebylo nejblíž a ani se nejednalo o nejlukrativnější zakázku. 🙂 3. Co byste nám doporučili vylepšit? Musela bych dlouho přemýšlet.. 4. Doporučil byste nás svým známým? Ano. Případně bych se neváhala obrátit sama. I když jste na druhém konci republiky, občas mrknu, co máte v nabídce. 🙂

2020 reference

recenze

Petr Kvita, Irena Kvitová, 2020-11-25

1. Máte zkušenosti s nějakou realitkou z dřívějška? V oslovení realitního makléře nám nebránilo nic, protože jsme měli dobré zkušenosti s jinou realitkou v Praze. Vaší realitku nám doporučila občanka z domu. 2. Co konkrétně považujete za nejlepší na naší spolupráci? Na spolupráci s Vámi považujeme za nejlepší Vaší profesionalitu, vstřícnost, jednání na dálku e-mailovou korespondencí. Kompletní vyřízení celé zakázky – vyklizení bytu a jeho úprava před prodejem a prodej po úmrtí. Vše proběhlo rychle a bez problémů. 3. Co byste nám doporučili vylepšit? K vylepšení nás nic nenapadá. 4. Doporučil byste nás svým známým? Ano.

recenze

Rostislav Hudec, 2020-11-10

Pan Ing. Ščerba je skvělý makléř s mimořádným přístupem k zákazníkům. Vážte si jej. Mockrát děkuji.

recenze

Eva Jonášová a Ivana Pospíšilová, 2020-07-15

1. Co Vám ze začátku bránilo k oslovení realitního makléře? Nebránilo nám nic, byly jsme se sestrou rozhodnuté pro realitní kancelář, jen jsme nevěděly, kterou vybrat a po doporučení známého jsme neváhaly. 2. Co konkrétně považujete za nejlepší na naší spolupráci? Určitě vyřešení na klíč, vyřízení všech dokumentů , informovanost, spolehlivost, výborná spolupráce, vše na 100 %. 3. Co byste nám doporučili vylepšit? Není co dodat k vylepšení, vše je v pořádku. 4. Doporučil byste nás svým známým? Ano.

recenze

Martina Bartoňová, 2020-07-13

1. Co konkrétně považujete za nejlepší na naší spolupráci? Rychlost, informovanost na vysoké úrovni. Dobrá cena za nemovitost a hlavně, bylo to úplně bez starostí, vše vyřešeno realitním makléřem. 2. Co byste nám doporučili vylepšit? Nevím co, byt byl prodaný v krátkém čase. 3. Doporučil byste nás svým známým? Ano.

recenze

Miloslav Vrána, 2020-10-09

1. Máte zkušenosti s nějakou realitkou z dřívějška? Mnoho. Mám všechny druhy zkušeností. Celkově úroveň RK v ČR považuji za slabou až zoufalou … bohužel. 2. Co konkrétně považujete za nejlepší na naší spolupráci? Myslím, že jste silný ve všech oblastech, od oslovení až po předání. Profesionalita a stavovská čest je něco, co Vás zdobí 🙂 Žádné plané sliby, držíte slovo, řešíte požadavky průběžně a efektivně, pokud nejsou závislé na někom dalším. 3. Co byste nám doporučili vylepšit? Myslím, že by standardem při převodu nemovitostí mělo být vše kolem administrativy, tzn. včetně přepisu energií, SIPO apod. To, že to žádnou realitku ani nenapadne, neznamená, že by to neměly dělat 🙂 A možná bych některé předávky (rezervace) papírů směřoval na internet (např. datová schránka) – obzvlášť v době omezení (např. COVID). 4. Doporučil byste nás svým známým? Ano. Jsem připraven a ochoten Vás kdykoliv doporučit.

recenze

Klientka, která si nepřeje být jmenována, 2020-01-06

1. Co Vám ze začátku bránilo k oslovení realitního makléře? Vysoká provize. 2. Co konkrétně považujete za nejlepší na naší spolupráci? Rychlost a spolehlivost. 3. Co byste nám doporučili vylepšit? Super spolupráce, není co vytknout. 4. Doporučil byste nás svým známým? Ano.

2019 reference

recenze

Jiřina Veselá, 2019-09-10

1. Co  konkrétně považujete za nejlepší na naší spolupráci? Rychlost – vše vyřešené na klíč. 2. Doporučil byste nás svým známým? Ano.

Lucie Horáková, 2019-05-07

1. Máte zkušenost s nějakou realitkou z dřívějška? S Vaší, s výborným výsledkem. 2. Co konkrétně považujete za nejlepší na naší spolupráci? Rychlé vyřízení bez starostí. 3. Doporučila byste nás svým známým? ANO

recenze

Jana Nováková, 2019-04-02

1. Co Vám ze začátku bránilo k oslovení realitního makléře? Nebránilo mi nic, byla jsem rozhodnutá prodávat „přes realitku“. 2. Máte již zkušenost s nějakou realitkou z dřívějška?
Pouze s RK, která se stará o naše SVJ. Prozatím je to solidní a spolehlivá kancelář. 3. Co  konkrétně považujete za nejlepší na naší spolupráci? Řešení „na klíč“, nadstandardní“ komunikace „ve dne – v noci“, masivní reklama, snaha o co nejlepší výsledek prodeje, přívětivé a velmi vstřícné jednání, přestože jsem občas vystupovala v roli zhysterizované subrety.
4. Co byste nám doporučili vylepšit?
V mém případě bych jistou rezervu viděla při komunikaci s bankou, resp. by možná stálo za to před podpisem a ověřením zkontrolovat a právně posoudit bankovní smlouvy. 5. Doporučil byste nás svým známým? Ano.

Filip Geryk, 2019-04-01

1. Máte již zkušenost s nějakou realitkou z dřívějška? Tohle je má první zkušenost. 2. Co  konkrétně považujete za nejlepší na naší spolupráci?  Informovanost. 3. Doporučil byste nás svým známým? Ano.

recenze

Klientka, která si nepřeje být jmenována, 2019-12-14

1. Co  konkrétně považujete za nejlepší na naší spolupráci? Komplexnost služeb. 2. Co byste nám doporučili vylepšit? Ještě větší rychlost, ale to už bych chtěla asi moc 🙂 3. Doporučila byste nás svým známým? Ano.

recenze

pan Mončev, 2019-11-15

1. Co  konkrétně považujete za nejlepší na naší spolupráci?  Vstřícnost, ochota, příjemné vystupování. 2. Co byste nám doporučili vylepšit? Zůstaňte jací jste a lidi si Vás najdou. 5. Doporučil byste nás svým známým? Ano.

Lubomír Košárek reference

Lubomír Košárek, 2019-01-22  

1. Co Vám ze začátku bránilo k oslovení realitního makléře? Nebránilo mi nic. Informace o firmě Ing. Martina Ščerby byly veskrze pozitivní. Obavy z podvodu jsem měl spíš při osobním prodeji. 2. Máte již zkušenost s nějakou realitkou z dřívějška? Ano. Jednu s nesolidní a druhou se solidní. 3. Co  konkrétně považujete za nejlepší na naší spolupráci?  Informovanost o průběhu prodeje byla precizní. Samotný prodej byl proveden překvapivě rychle. 4. Co byste nám doporučili vylepšit? Informace o daňových dopadech při prodeji všech druhů nemovitostí  5. Doporučil byste nás svým známým? Ano.

recenze

Plocovi, 2019-01-21

1. Máte již zkušenost s nějakou realitkou z dřívějška? Zkušenost máme z předchozí koupě bytu – dobrou. 2. Co  konkrétně považujete za nejlepší na naší spolupráci?  Rychlost, informovanost, že bylo vše vyřešené na klíč. 3. Co byste nám doporučili vylepšit?  NIC  4. Doporučili byste nás svým známým? Ano.


2018 reference

recenze

Klientka, která si nepřeje být jmenována, 2018-12-19

1. Co Vám ze začátku bránilo k oslovení realitního makléře? Mě nebránilo nic, problém byl, že jsme byly dvě vlastnice nemovitosti. Vás mi doporučila má neteř, takže já jsem jen musela počkat, až se spoluvlastnice rozhodne se ke mně přidat a dům prodat. 2. Máte již zkušenost s nějakou realitkou z dřívějška?  Nemám. 3. Co  konkrétně považujete za nejlepší na naší spolupráci?  Informovanost a že se Vám podařilo náš dům prodat. 4. Co byste nám doporučili vylepšit?  V podstatě se nezajímám o situaci na trhu s nemovitostmi, takže mě nenapadá žádné doporučení na zlepšování. 5. Doporučila byste nás svým známým? Ano.

Kusios reference

Paschalis, 2018-12-18

Byl jsem se vším spokojený.

Marie Korčáková, 2018-11-26 reference

Marie Korčáková, 2018-11-26

1. Co Vám ze začátku bránilo k oslovení realitního makléře? Mě osobně nebránilo nic, jelikož jsem si tenhle baráček našla na stránkách sama, a jsem za něj ráda. 2. Máte již zkušenost s nějakou realitkou z dřívějška? Konkrétně já zkušenost nemám, ale byla jsem seznámena svým bratrem, jak to funguje a na co je třeba si dávat pozor, protože sám prodával rodinný dům v Praze. 3. Co  konkrétně považujete za nejlepší na naší spolupráci?  Určitě musím říct, že informovanost a rychlost. Také komunikace byla super, tudíž vás můžu jen doporučit. 4. Co byste nám doporučili vylepšit? Já myslím, že není co vylepšovat, já byla velice spokojena. Vím, že jednu dobu nám to stálo, ale samozřejmě ne vaší chybou. Takže za mě, vše naprosto super proběhlo a změny neboli doporučení vylepšení nedokážu říci 5. Doporučila byste nás svým známým?Ano.

recenze

Klientka, která si nepřeje být jmenována, 2018-10-21

1. Co  konkrétně považujete za nejlepší na naší spolupráci? Vše zdárně dořešeno. 2. Doporučila byste nás svým známým? Ano.

recenze

Petr Beier, 2018-10-18

1. Máte již zkušenost s nějakou realitkou z dřívějška? Signum reality – spolehlivější, všechno hned. 2. Co byste nám doporučili vylepšit? Asi předání klíčů po zaplacení. Když se to protáhlo o 2 měsíce, že prodávající nebyla schopna dodat 3 týdny občanku kvůli hypotéce a pak ani podepsat zástavní smlouvy. 3. Doporučil byste nás svým známým? Ne.

Veronika Škarková reference

Veronika Škarková, 2018-09-07

1. Co Vám ze začátku bránilo k oslovení realitního makléře? Nic. Byli jsme rozhodnutí prodat byt s realitkou, protože ani jeden jsme na to neměli čas a ani chuť se starat. 2. Máte již zkušenost s nějakou realitkou z dřívějška? Ne, nemám. 3. Co  konkrétně považujete za nejlepší na naší spolupráci? Rychlost. Trpělivost ze strany makléře. Dokonale vše vyřídil a já se nemusela o nic starat. Udělal i to nejtěžší za mě. 4. Co byste nám doporučili vylepšit? Vůbec nic, jste sehraný team. 5. Doporučila byste nás svým známým? Ano.

Martin Kudělka, 2018-08-06  reference

Martin Kudělka, 2018-08-06 

1. Co Vám ze začátku bránilo k oslovení realitního makléře? Nic, dům jsem prvně hledal na www.sreality.cz, kde byl uveden i kontakt pana Ščerby. 2. Máte již zkušenost s nějakou realitkou z dřívějška? Pouze při hledání pronájmu. Zkušenost to byla neutrální. 3. Co  konkrétně považujete za nejlepší na naší spolupráci?  Rychlost při řešení různých situací a komplikací, které při spolupráci nastaly. Komunikace a vstřícnost. 4. Co byste nám doporučili vylepšit? Při spolupráci s panem Ščerbou jsem byl spokojen a žádné negativa mě nenapadají. 5. Doporučil byste nás svým známým?Ano.

Hana Gajdušková, 2018-05-19 videoreference

Hana Gajdušková, 2018-05-19

1. Jaké byly překážky ve Vaší mysli, které Vám ze začátku bránily k oslovení realitního makléře? Nebránilo mi nic, ráda se obracím na osoby, které rozumí své práci. 2. Máte již zkušenost s nějakou realitkou z dřívějška? Ano, mám zkušenost právě při koupi nyní prodaného bytu. Asi nemůžu hovořit špatně o realitní společnosti jako takové, ale o realitním makléři dané společnosti ano. Jeho práce mě absolutně neuspokojila a jeho vystupování teprve ne. 3. Co  konkrétně považujete za nejlepší na naší spolupráci?  Vše co je uvedeno: rychlost, informovanost a hlavně jsem v pana makléře měla absolutní důvěru co se týká prodeje, financí, dokumentů a pod. 4. Co se Vám nelíbilo? A co byste nám doporučili vylepšit? nic mě nenapadá  5. Doporučila byste nás svým známým? Ano.

recenze

Klient, který si nepřeje být jmenován, 2018-05-15

1. Jaké byly překážky ve Vaší mysli, které Vám ze začátku bránily k oslovení realitního makléře? Nic. 2. Máte již zkušenost s nějakou realitkou z dřívějška? Ano, velmi solidní jednání. 3. Co  konkrétně považujete za nejlepší na naší spolupráci?  Vše bylo vyřešeno na klíč. 4. Co se Vám nelíbilo? A co byste nám doporučili vylepšit? Nevím, jevilo se mi vše v pořádku. 5. Doporučil byste nás svým známým? Ano.

recenze

Klientka, která si nepřeje být jmenována, 2018-04-26

1. Jaké byly překážky ve Vaší mysli, které Vám ze začátku bránily k oslovení realitního makléře? Provize. 2. Máte již zkušenost s nějakou realitkou z dřívějška? Ne. 3. Co  konkrétně považujete za nejlepší na naší spolupráci?  VŠE bylo nejlepší. 4. Co se Vám nelíbilo? A co byste nám doporučili vylepšit? Nevím. 5. Doporučila byste nás svým známým? Ano.

Eva Šrámková reference

Eva Šrámková, 2018-03-21

1. Jaké byly překážky ve Vaší mysli, které Vám ze začátku bránily k oslovení realitního makléře? Strach z podvodu – špatné zkušenosti známých. Provize – snaha ušetřit. Nikoho důvěryhodného neznám (už znám). 2. Máte již zkušenost s nějakou realitkou z dřívějška? Osobní ne. 3. Co  konkrétně považujete za nejlepší na naší spolupráci?  Rychlé jednání a velmi osobní příjemný přístup. Maximální informovanost, ať již před započetím prodeje, tak v průběhu realizace prodeje. Maximální vstřícnost a snaha o rychlé vyřešení všech překážek, které se vyskytly. Pomoc při řešení všech problémů považuji za nadstandardní. 4. Co se Vám nelíbilo? A co byste nám doporučili vylepšit? Upřímně si nemohu vybavit, že by se mi něco nelíbilo. Naprostá spokojenost. 5. Doporučila byste nás svým známým? Ano.

Jan Krayzel, 2018-02-24 reference

Jan Krayzel, 2018-02-24

1. Jaké byly překážky ve Vaší mysli, které Vám ze začátku bránily k oslovení realitního makléře? Žádné. Na oslovení pana Ščerby jsem se těšil. Má dobrou reklamu.. 2. Máte již zkušenost s nějakou realitkou z dřívějška? Ano. Vcelku pozitivní, ale něco jim chybělo – možná vzdělání v oboru, odpovědi,.. 3. Co  konkrétně považujete za nejlepší na naší spolupráci?  Rychlost, nasazení, informovanost, vše na „klíč“, ochota. 4. Co se Vám nelíbilo? A co byste nám doporučili vylepšit? Popravdě mě nic nenapadá. Snad ta klíčenka – ta u mě neuspěla. 5. Doporučil byste nás svým známým? Ano.

recenze

PharmDr. Jitka Miletová, 2018-02-01

1. Jaké byly překážky ve Vaší mysli, které Vám ze začátku bránily k oslovení realitního makléře? Překážky nebyly, věděla jsem, že nezvládneme prodej nemovitosti nebo možná zvládneme, ale za vyložení velké námahy a nejistoty, že nebude vše v pořádku. Je lépe svěřit se odborníkovi, který vyřeší všechny náležitosti a ví, co je třeba splnit. 2. Co konkrétně považujete za nejlepší na naší spolupráci? Profesionalita jednání, spolehlivost, pocit důvěry v odbornost makléře, možnost kdykoliv zkontaktovat makléře nebo zástupce, vyřešení všech problémů. Informace o každém kroku. Pokud by z naší strany bylo vše v pořádku, stačilo jen podepisovat. A zcela určitě přátelský neformální přístup. 3. Co se Vám nelíbilo? Jsem spokojena se vším. Doporučuji.

Lenka Petruželová, 2018-02-01 reference

Lenka Petruželová, 2018-02-01

1. Jaké byly překážky ve Vaší mysli, které Vám ze začátku bránily k oslovení realitního makléře? Provize. 2. Co  konkrétně považujete za nejlepší na naší spolupráci? Vše. Jste nejlepší. 3. Co se Vám nelíbilo?Jste skvělí. 4. Doporučila byste nás svým známým? Ano.

Jan Socha reference

Ing. Jan Socha, 2018-01-24

1. Jaké byly překážky ve Vaší mysli, které Vám ze začátku bránily k oslovení realitního makléře? Nebyly, hledal jsem profesionální přístup s cílem docílit přiměřenou cenu. 2. Máte již zkušenost s nějakou realitkou z dřívějška? Mám. Výsledek odpovídal zadání. Sám mám kurz makléře v nemovitostech. 3. Co konkrétně považujete za nejlepší na naší spolupráci? Rychlou a kvalitně zpracovanou nabídku: video. Dále pak informovanost a vyřešení do konce bez mých starostí. 4. Co se Vám nelíbilo? Co byste nám doporučili vylepšit? Poněkud se protáhla doba od zájmu kupujícího po uzavření smluv. Nemyslím si však, že to byla Vaše vina. Očekával jsem prodej s výplatou peněz do konce roku 2017. Tak se to trošku pozdrželo. 5. Doporučil byste nás svým známým? Ano.

recenze

Pavla Limanová, 2018-01-22

Chtěla bych touto cestou poděkovat panu Ščerbovi a jeho týmu za skvěle odvedenou práci při prodeji našeho domku. Myslím, že tímto přístupem ke klientovi se o svoji budoucnost nemusíte bát. 1. Jaké byly překážky ve Vaší mysli, které Vám ze začátku bránily k oslovení realitního makléře? Nedůvěra, strach z podvodu. 2. Co konkrétně považujete za nejlepší na naší spolupráci? Výborná komunikace, informovanost, vyřešeno na klíč, přátelský přístup, rychlý prodej. Pan makléř je ve svém oboru velmi zkušený a odpovědný. 3. Co se Vám nelíbilo? Nemám žádnou zápornou připomínku. Doporučuji.

pan a paní Matýskovi reference

Matýskovi, 2018-01-16

1. Co konkrétně považujete za nejlepší na naší spolupráci?Komunikace, vše potřebné skvěle vysvětleno, realitní makléř stále na telefonu. 2. Co se Vám nelíbilo? Jediný zádrhel jsme měli s katastrem, ale i ten jsme vyřešili. 3. Doporučili byste nás svým známým? Ano.

Ing. Renata Vahalíková, 2018-01-16 reference

Ing. Renata Vahalíková, 2018-01-16

1. Jaké byly překážky ve Vaší mysli, které Vám ze začátku bránily k oslovení realitního makléře? Neměli jsme důvěru ve velké realitní kanceláře. 2. Máte již nějakou zkušenost s realitkou z dřívějška? Pokud ano, tak s jakým výsledkem? Ano, nelíbily se nám podmínky ve smlouvě. 3. Co konkrétně považujete za nejlepší na naší spolupráci? Vstřícnost, informovanost a ochotu řešit problémy i nad rámec svých povinností. 4. Doporučila byste nás svým známým? Ano.

recenze

Lenka Olšanská, 2018-01-10

Velmi děkuji za Váš vstřícný a milý přístup a za pomoc při prodeji této nemovitosti. Budu-li cokoliv potřebovat, obrátím se na Vás s důvěrou.

recenze

Klientka, která si nepřeje být jmenována, 2018-01-10

1. Co konkrétně považujete za nejlepší na naší spolupráci? Přístup. 2. Co se Vám nelíbilo? Rezerva by asi byla v čase, doporučuji než jsou podepsané smlouvy všemi stranami, odnést zástavky na katastr, aby se to trochu urychlilo. Kupující se těší na nové bydlení a prodávající na peníze. 3. Doporučila byste nás svým známým? Ano.


2017 reference

Pavlína Nováková reference

Pavlína Nováková, 2017-12-13

1. Co konkrétně považujete za nejlepší na naší spolupráci? Komunikativnost, rychlost odpovědi, kompletní servis od A do Z. Srozumitelnost informací. Příjemné a profesionální vystupování. 2Co se Vám nelíbilo? Co byste nám doporučili vylepšit? Pane Ščerbo, opravdu nemohu přijít na nějaké slabiny. Realitky jsem využila poprvé a byla jsem velmi spokojená. 

recenze

Pavel Fabík, 2017-12-11

Pan Ščerba na mne při jednání o možné koupi zapůsobil velmi pozitivně. Také prezentace materiálu k dané nemovitosti kterou nabízel či organizace a vedení prohlídky byla velmi profesionální. 

Lenka Tománková reference

Lenka Tománková, 2017-12-05

1. Jaké byly překážky, které Vám ze začátku bránily k oslovení realitního makléře?

 Hlavně špatná zkušenost s blíže nejmenovanou realitní kanceláři v minulosti.  Oslovit p. Ščerbu mě až přesvědčily velmi dobré reference a doporučení mé sestry,  která byla s p. Ščerbou velice spokojena, když kupovala byt.

2. Máte již nějakou zkušenost s realitkou z dřívějška? Pokud ano, tak s jakým výsledkem?

 Ano. Našla jsem si byt k prodeji, který inzerovala RK. Zpočátku byli milí, podepsala jsem s prodávajícím předkupní smlouvu a zaplatila RK zálohu 60 tis., které jsem si půjčila. Po nějaké době si prodávající prodej bytu rozmyslel. Trvalo mi půl roku než jsme dostala zálohu zpět. Ostatní náklady (odhad, atd.) propadly. RK přestala se mnou komunikovat, zapírali se atd….

3. Co konkrétně považujete za nejlepší na naší spolupráci?

  Profesionalita, perfektní komunikace, já jsem neměla s prodejem žádné starosti, měla jsem ušetřený čas, oceňuji rychlost, vždy jsem měla okamžité a jasné informace, … Velice důležitý hrál u mne dojem již u první schůzky, kdy na mne p. Ščerba působil důvěryhodně. A to jsem dost obezřetný člověk. V průběhu spolupráce se ukázalo, že p. Ščerba splnil vždy vše co slíbil, má profesionální jednání, byl vždy perfektně připraven, atd. Kéž by jiné firmy byli takoví profesionálové :-). Také komunikace s paní Kubáňovou byla perfektní, rychlá, jasná. P. Ščerbu budu určitě všem, kdo chtějí prodat/koupit nemovitost doporučovat !

4. Co se Vám nelíbilo? Co byste nám doporučili vylepšit?

 Upřímně nemám nic co bych mohla vytknout.

5. Doporučila byste nás svým známým? 

Ano.

Stanislav Jedlička reference

Stanislav Jedlička, 2017-11-30

1. Jaké byly překážky, které Vám ze začátku bránily k oslovení realitního makléře? Nic, byla to moje primární volba, ještě podpořena úvodní informační schůzkou. 2. Co konkrétně považujete za nejlepší na naší spolupráci? Informovanost, prodej stylem aukce. 3. Co se Vám nelíbilo? Co byste nám doporučili vylepšit? Drobná chyba při podání žádosti na katastr, která způsobila zdržení prodeje.

Jaroslava Dubová reference

Jaroslava Dubová, 2017-08-08

Vše bylo super, nemusela jsem se o nic starat. Pouze jsem podepisovala. Se vším jsem byla spokojena.

recenze

Klient, který si nepřeje být jmenován, 2017-07-12

Rychlost, požadované informace, servis až „do domu“, domluva, ….

Alžběta Jarošová reference

Alžběta Jarošová, 2017-07-11

Pana makléře znám již z minulosti. Oceňuji poskytnutí kompletní služby se vším všudy.

recenze

Klient, který si nepřeje být jmenován, 2017-06-26

Oceňuji trpělivost s prodejem, který trval delší dobu. Zaplatil jsem provizi, měl jsem vše bez starostí, chtěli po mě jen několik podpisů.

Vladan Nešťák reference

Vladan Nešťák, 2017-06-09

Prvotní důvody, které mi bránily k oslovení realitního makléře: strach z podvodu, vysoká provize, nespolehlivost, nepravdivost údajů. Ale na spolupráci s panem Ščerbou považuji za nejlepší: informovanost, komplexnost, rychlost, spolehlivost, ochotu. Vytkl bych jen problém s dodržováním dohodnutých termínů pro obě strany např. u předání domu.

recenze

Michaela Dlabajová, 2017-06-07

Jednání pana makléře bylo profesionální, oceňujeme spolehlivost a serióznost. Nabízí komplexní služby ve svém oboru.

recenze

Ing. Miroslav Kubeš, 2017-06-05

Bez realitního makléře je obtížné nemovitost prodat a skoro nemožné pronajmout v mém případě, kdy se nemovitost nachází v jiném městě než je mé bydliště. Proto s využitím služeb realitního makléře jsme neměl žádný problém. Má dřívější zkušenost a spokojenost i s jinou RK při koupi bytu v místě bydliště. Na panu Ščerbovi považuji za nejlepší: profesní a odborná zdatnost, příjemné vystupování a jednání, ochota a vstřícnost při řešení pronájmu bytu. Doporučuji vylepšit dokumenty ve formátech jiných než .doc, .xls, .pdf a jejich stahování byl pro mne trochu problém.

Eva Bezděková reference

Eva Bezděková, 2017-06-02

Překážky oslovit pana makléře jsem měla pouze časové. Jak načasovat prodej nemovitosti? Kdy je ta správná doba? Jak to vše budu schopna řešit na dálku? První schůzka s panem makléřem mě pozitivně překvapila. Je vidět, že svému oboru rozumí. Mám zkušenost i s jinou realitní kanceláři, která nebyla tak připravena jako pan Ščerba, který si už na první schůzku připravil, jak vypadá jeho nabídka a jak bude zpracována i pro mne jako potencionálního zákazníka. Oceňuji rychlost, kvalitu zpracování videa a fotek, používání digitálních technologií a skvělá spolupráce se všemi v realitní kanceláři. Doporučení na vylepšení práce nemám žádné, byla jsem spokojená.

recenze

Lucie Walczáková, 2017-03-12

Na naší spolupráci považuji za nejlepší informovanost. Z mé strany nebyly žádné rezervy, které bych vytkla.

Anna Kramolišová reference

Anna Kramolišová, 2017-01-16

Na spolupráci s panem makléřem považuji za nejlepší, že kdykoliv jsem něco potřebovala, vše bylo co nejdříve vyřízeno. Byla jsem se vším spokojena (spolehlivost, dochvilnost, komunikace, vše rychle vyřízené). Doporučuji.


2016 reference

Petr Oháňka reference

Petr Oháňka, 2016-11-28

Důvěra, ochota, flexibilita, vstřícnost. Vše proběhlo řekněme hladce, tak z mé strany spokojenost bez výhrad.

Pavel Dvorský reference

Bc. Pavel Dvorský,  2016-09-07

6 let již pomáhám lidem s financováním koupě nemovitostí a často je zastupuji při jednáních s realitními kancelářemi. Ve většině případů šlo pouze o tlak na  brzkou rezervaci a prodej za každou cenu, za účelem získání provize. Na spolupráci s panem makléřem oceňuji upřímnost, férovost, profesionální přístup, skvělou komunikaci a důslednost. Dále pocit, že jednám s profesionálem, kterému záleží na dobrém jméně a spokojenosti všech.

Tomáš Kelnar reference

Tomáš Kelnar,  2016-09-01


Oslovení realitního makléře vyplynulo ze situace, protože mám bydliště v jiné části ČR, než byla moje nemovitost, kterou jsem nabízel k prodeji. Veškerý průběh jednání, vše bylo OK. Na spolupráci s panem makléřem považuji za nejlepší: vstřícnost, rychlost, ochotu a profesionalitu. Jen bych chtěl dodat, že proces prodeje nemovitostí je složitý, jak papírově, tak časově, ale to pan makléř neovlivní. Chápu, že je to spojeno někdy až zbytečnými byrokratickými zákony – např. 1  měsíc  lhůty na přepis vlastnictví na katastrálním úřadě atd.

Jan Glogar reference

Jan Glogar,  2016-08-04

Než jsme se definitivně rozhodli prodat dům, poznali jsme na jedné prohlídce pana Ščerbu a pak padlo rozhodnutí. Jestli někdo prodá náš dům a bude se u toho chovat solidně, tak jedině on. Nebyla to naše první koupě domu nebo bytu a vždy to probíhalo přes RK. Bohužel díky těmto zkušenostem jsme si nedělali iluze o chování realitních makléřů. Snaží se vyvíjet nepřiměřený nátlak, nebrání se používání lží a jejich odvedení práce není takové, jaké bych si představoval u odborníků jakými se nazývají. Pan Ščerba nás příjemně překvapil, na spolupráci s ním bylo nejlepší asi vše. Od komunikace, informovanost, tak profesionální inzerci a přípravu prohlídek. Nemáme nic, co bychom panu Ščerbovi vytkli.

Pavel Žlebek,  2016-08-02

Než jsem oslovil pana Ing. Ščerbu měl jsem špatnou zkušenost s jiným realitním makléřem. Měl jsem obavy z vysoké provize, neosobního přístupu.  Ale pan Ing. Ščerba mě překvapil vysokou profesionalitou, osobním přístupem, komunikativností a vyřešením prodeje na klíč. Takový přístup jsem jinde nezažil. V případě potřeby se na něj obrátím a doporučím ostatním.

Katrin Tkačíková reference

Katrin Tkačíková, 2016-07-23

Rychlost, vstřícnost, ochota, spolupráce, součinnost, spokojenost, důvěra, dobrá spolupráce. Vždy, jak je dohodnuto se uskuteční. Jsem velice spokojená a mohu vřele všem doporučit. Profesionalita na pravém místě vůči jiným společnostem, které se snaží jen získat profit a vše není, jak vždy klient chce. Což u vaší společnosti jsem cítila ochotu zvýhodnit mne. Zato vám vřele děkuji. Doporučení: Kupující by měl vždy řádně prohlédnout nemovitost, o kterou mají zájem, ať se vyhne zbytečnému osočovaní. Je na každém, který o nemovitost má zájem, si vše řádně prohlédnout a mít různé požadavky a jiné. Váš postup a vše jiné je na správném místě, ovšem lidé jsou různě ladění a vždy chtějí – li, najdou si to, co měli možnost zkonzultovat před podpisem kupní smlouvy a ne poté, co dům vlastní.

Adriana Tomčalová reference

Adriana Tomčalová, 2016-07-07

Byla to naše první zkušenost s RK. Líbilo se nám rychlé jednání, vysvětlení všeho, co se bude dít, pomoc s výběrem finančního poradce, jednání přímo a na rovinu. Občas někdo ze známých prohodil jak je nevýhodné prodávat nebo kupovat byt přes realitku, ale my s manželem bychom jednali znovu stejně a požádali bychom o pomoc. Byli jsme spokojeni.

Ing. arch. Zdeněk Tupý reference

Ing. arch. Zdeněk Tupý, 2016-05-17


Oceňuji profesionální přístup Ing. Ščerby.

Petra Jašková, 2016-05-10

Ochota, rychlost, spolehlivost, vše vyřešeno na klíč.

Roman Döme, 2016-05-07

Spolehlivý, příjemný.

Jan Rýdl reference

Jan Rýdl, 2016-05-05

Naprosto profesionální přístup, rovněž jeho spolupracovnice perfektní.

Macháč Jaroslav, 2016-04-25

Byl prostě skvělý.

Milan Zindler, 2016-04-20

Pan Ščerba je skutečný realitní profesionál s proklientským přístupem a službami o level výš než ostatní realitní společnosti a jejich makléři. Za nic se neschovává a snaží se zviditelnit nejen sebe, ale i své realitní nabídky.

Jan Glogar, 2016-04-15

Pan Martin je moc milý, ochotný poradit, i když nakonec přes něj nekupujete.

MUDr. Hana Perutková, 2016-04-14

Jelikož se jednalo o mou první zkušenost s RK, byla pro mne důležitá důvěryhodnost. Jsem   maximálně  spokojena, co se týká inzerce a servisu a nevím, co bych navrhla ke zlepšení. Oceňuji vyřešení na klíč. Doporučuji.

Eva Hlavicová, 2016-02-24

Mé zkušenosti s jinými RK, kdy jsem si v podstatě všechno zařizovala sama, jsou negativní, proto jsem měla ze začátku obavy. Na spolupráci s panem Ing. Ščerbou oceňuji to, že vzhledem k větší vzdálenosti od místa prodeje vše vyřešil, informovanost byla perfektní. Dále oceňuji video prezentaci, byla krásně natočená. Doporučuji.

Klientka, která si nepřeje být jmenována, 2016-02-17

Měla jsem obavy z vysoké provize, ale vzhledem k odvedené práci a informovanosti, byla zasloužená. Také mohu jen doporučit.

Klient, který si nepřeje být jmenován, 2016-02-16

Neměl jsem žádné pochyby, při oslovení pana Ščerby. Vyzdvihuji  informovanost a profesionální vystupování. Byl jsem spokojen se vším. Mohu jen doporučit.

Pavla Batková, 2016-02-16

Ze začátku jsem měla obavy z uložení peněz v depozitu na základě nedávno zmiňovaných podvodů v medií. Oceňuji profesionální přístup, rychlost, ochotu k zodpovězení všech dotazů, masivní inzerce, bezplatné natočení videa a v neposlední řadě vyřešení na klíč. K práci pana makléře a celé realitní kanceláře nemám žádné připomínky, snad by bylo dobré mít seznam možných doplňkových služeb jako: stěhování, vyklízení, úklid. Rozhodně doporučuji.

Klientka, která si nepřeje být jmenována, 2016-02-14

Hlavní překážkou k oslovení pana Ščerby byl strach z podvodu, maličko vysoká provize, ale po zjištění,co to všechno obnáší, si myslím, že provize je zasloužená a neváhala bych se znovu obrátit na tak důvěryhodného realit. makléře. Na spolupráci považuji nejlépe, že bylo vše vyřešené na klíč, vynikající byla i informovanost a rychlost inzerce prodeje bytu. V průběhu spolupráce jsem nezjistila žádné nedostatky ani rezervy. Mohu jen doporučit.

Vidlák Roman, 2016-01-02

Naše spokojenost byla velice vysoká a již jsem doporučil dalším lidem

Dědičová Květoslava; 2016-01-13

Jsem velice spokojena, rychle vyřízeni prodeje. Doporučuji

Kateřina Sluková reference

Sluková Kateřina; 2016-01-31

V posledních třech letech jsem komunikovala s mnoha makléři, až na jednu výjimku, naprostá hrůza. Pan inženýr Ščerba mne mile překvapil. Naprostá špička v oboru. 100% komunikace, spolehlivost, rychlost, inovace, profesionalita, výjimečný makléř. Pro Remax velmi dobrá volba. Byla jsem maximálně spokojená.
Mgr. Kateřina Sluková


2015 reference

Balarinová Marie; 2015-02-01

Byla jsem velice spokojena s jeho profesionálním přístupem.

Panáčová Libuše; 2015-05-18

S prací pana Ing. Ščerby jsem byla velice spokojena. Jeho přístup byl vstřícný, bez známky manipulace. Má schopnost profesionálního, partnerského přístupu ke klientům. S pochopením, že zúčastněné strany mají být spokojeny . Doporučuji!!!

Roman Klumpler reference

Klumpler Roman; 2015-05-05

Rychlé, kvalitní, fér jednání. Vše mi bylo jasně vysvětleno a se vším mi pan Ščerba dokázal poradit a jednal vždy pro můj prospěch.

M.Truchlá-Laluhová; 2015-07-07

Jaká byla spolupráce s Ing. Martinem Ščerbou?
Setkala jsem se s velmi příjemným a trpělivým odborníkem,který mi maximálním přístupem pomohl prodat byt za minimum mého času,kdy transakce probíhala pouze korespondenční cestou mezi městy.Jsem mu více než vděčná i za odbornou radu a pro jeho profesionální vystupování ho mohu doporučit i pro mediální pořad a těším se:).
V čem bychom se mohli zlepšit?
Jsem laik,ale díky vašemu přístupu jsem byla ušetřena starostí i stresu s maximálním ziskem,takže netuším:).
„Above the Crowd“. S úctou a děkuji a připíjím si s vámi na úspěšný obchod.

Matějčková Petra; 2015-07-13

Kvalitní realitní služby.

Býma Pavel; 2015-07-13

Spolupráce s panem Ščerbou byla výborná ve všech ohledech, jasná domluva, nemám žádné výhrady. Co Vás napadne, když se řekne Remax? Pokud mají v týmu profesionály jako je pan Ščerba a pan Gavenčiak, tak je to „TOP SPOLEČNOST“.

Kramoliš Vladislav; 2015-07-20

Jaká byla spolupráce? Vstřícná, na vysoké odborné úrovni.
Pan Ščerba odvedl perfektní profesní výkon při prodeji bytu: díky jeho invenci (natočené video, facebook apod.) se podařilo byt prodat v krátkém čase. Děkujeme.

Měch Oldřich; 2015-08-06

Spolupráce výborná.

Šustková  Šárka; 2015-08-12

Pan inženýr Ščerba je v každém ohledu profesionál. Své práci rozumí a dělá ji výborně. Navíc má velmi příjemné vystupování, je bez problému kdykoliv přístupný. Problémy zaviněné druhou stranou řešil nad rámec svých povinností. Společnosti REMAX dělá svou kvalitní práci čest a budu ho dále doporučovat.

Olšovští; 2015-10-19

Jaká byla spolupráce s Ing. Martinem Ščerbou?
Práce pana Ing. Ščerby je vysoce profesionální, s cílem zajistit klientům dokonalý servis v celém procesu prodeje nemovitosti. Má sympatické vystupování a můžeme jen doporučit.

Frydrych Jiří; 2015-10-20

S realitním makléřem panem Ščerbou spolupracujeme delší dobu. Již po prvních zkušenostech , kdy zajistil prodej námi nabízené nemovitosti a vše co k dané problematice bylo potřeba od smlouvy o zprostředkování až po uzavření kupní smlouvy jsme prodej a pronájem dalších nemovitostí svěřili právě jemu. To co nám vyhovuje, je jeho celkový přístup, pružnost v jednání, vstřícnost, ochota, časová flexibilata, bezplatné konzultace a mimo jiné především znalost trhu s nemovitostmi. Ano, tyto vlastnosti jsou v dnešní době dle mých zkušeností spíše vyjímkou. O to víc jsme rádi, že jsme našli realitního makléře, který splňuje naše požadavky, na kterého se můžeme 100% spolehnout a u kterého je skutečně na prvním místě spokojený klient.

S. Jiří; 2015-11-7

Naprosto profesionálně provedený prodej – rychle vyřízeno, prodáno za vyšší cenu než nám bylo nabízeno našimi zájemci. Doporučuji všem jistotu pans Ščerby v této nejisté době!


2014 reference

C. Roman; reference 2014-02-13

Byl jsem naprosto spokojen s kvalitou odvedené práce a navíc v krátkém čase. Dobrých realitních makléřů je opravdu málo. (vím o čem mluvím) Pan Sčerba je jeden z mála, který pro prodej Vaší nemovitosti udělá opravdu maximum. Byl jsem opravdu spokojen.

Velart David (M.I.O.); reference 2014-04-17

Odborně fundovaný, vstřícný,spolehlivý, příjemné jednání.

Melišek, Čanková; reference 2014-06-06

Při prodeji bytu jsme byli maximálně spokojeni s asistencí p. Ščerby. Vše na rovinu vysvětlil, se vším pomohl a prodej proběhl hladce, aniž bychom se museli starat o spoustu papírování a běhání kvůli různým potvrzením. Co slíbil dodržel. P. Ščerbu můžeme opravdu doporučit.

neuvedeno (reference k N00846); 2014–04-17

Pana Martina Ščerbu hodnotím jako profesionála, který plní své pracovní úkoly nad rámec svých povinností. Spolupráce s ním byla moc příjemná, bez jakýchkoliv problémů a určitě bych ho doporučila i svým známým.

Winkler  Ondřejreference 2014-7-7

Pan Ščerba je bezesporu profesionální, ochotný, spolehlivý a dochvilný. Dle mého názoru pracoval nad rámec standardních služeb, za což si ho velice vážím.

neuvedeno (reference k N00918); 2014-7-12

je v „poho“ rozumí své práci a snaží se vyhovět všem zákazníkům:-)

Solansky  Stanislavreference 2014-10-13

Raději bych se vyjádřil k osobě p. Ščerby. Jde o velmi seriózního a klidného člověka, který se vždy snaží najít kompromis a řešení, a proto jeho práce (služby) je velmi kvalitní.

Gróf  Janreference2014-10-21

Pan Ščerba vždy ochotně a co nejdříve to šlo zařídil vše na čem jsme se dohodli.

Vacca  Pavel; reference 2014-11-2

S přístupem a zabezpečením prodeje nemovitosti jsme byli nadmíru spokojeni. Vstřícnost, ochota, profesionální přístup makléře byla na velmi vysoké úrovni. Požadavky a veškeré ujednání vždy ochotně vyřešil a rychle splnil.


2013 reference

Krainová  Lenka; reference 2013-01-02

Byla jsem velmi spokojena s prací pana Martina Ščerby, s jeho profesionálním přístupem.

Zindler  Milan; reference 2013-05-05

Maximální spokojenost s profesionálním přístupem a aktivní činností při nabízení pronájmu mého bytu. Do 14 dnů zajistil nového podnájemníka k oboustranné spokojenosti. Pana Ščerbu mohu jen doporučit… realitní profík s aktivním přístupem, na rozdíl od jiných v této branži, kteří čekají zda se někdo na zveřejněnou nabídku náhodou ozve.

Štícha  Petr; reference 2013-08-05

Jsem velice spokojen, rychle vyřízení prodeje bytu.

Pustková Anna; reference 2013-08-27

Je to člověk na profesionální úrovni,ochotný,pracovitý odborník,vždy připraven vám pomoci v jakékoliv situaci,a já si velice vážím jeho pracovního úsilí,vřele všem doporučiji.

Kabátová Božena; reference2013-08-27

Profesionální přistup.

Schelongová Božena; reference2013-01-09

Velmi příjemný, taktní, je vidět, že práce ho moc baví, jednání s panem makléřem probíhala na vysoké úrovni, Moc děkuji. B. Schel.

neuvedeno; reference 2013-12-27

Profesionální přístup, vždy na telefonu, nic nebylo problém, milý člověk s jakým člověk rád jedná, pokud by někdo sháněl dobrého makléře, doporučila bych.

Děkuji za velmi profesionální přístup během prodeje mé nemovitosti!

Gerlich Ervín; reference2013-12-22

Opravdový profesionál, jednání na vysoké úrovni. Všem kteří chcete prodat nemovitost bych doporučil pana Ščerbu – s ním to zvládnete.

Opravdový profesionál, jednání na vysoké úrovni. Všem kteří chcete prodat nemovitost bych doporučil pana Ščerbu – s ním to zvládnete.


2012 reference

Řeháková Petra; reference 2012-02-10

Pan makléř byl příjemný, všechno proběhlo bez problémů. Takže vřele doporučujeme.

Janů Markéta; reference 2012-08-29

Pan Martin Ščerba dělá pro klienta opravdu maximum.

Buzková Martina; reference 2012-11-05

Dobrý den, tohoto realitního makléře můžeme vřele doporučit!

Klára Brzobohatá

Brzobohatá Klára; reference 2012-11-29

Nejen s prací, ale i s vystupováním a přístupem pana makléře Martina Ščerby jsem byla velice spokojena. Díky jeho službám jsem zakoupila nový byt a získala do něj nájemce, a to vše bez zbytečných průtahů, nedorozumění či jakýchkoliv jiných problémů.
Pan Ščerba byl při každé schůzce velice profesionální, dochvilný a zároveň nápomocný zkušenou radou. S radostí jsem se na něj spolehla i při zařizování záležitostí, kterých jsem se osobně neúčastnila. O výsledcích jednání či dalších krocích jsem vždy byla včas a srozumitelně informována. Pana Ščerbu vidím jako odborníka ve své profesi zcela zorientovaného, muže vysokých morálních hodnot a velice příjemného lidského vystupování. Určitě jej s čistým svědomím doporučuji všem zájemcům o realitní služby. Ing. Bc. Klára Brzobohatá


Prodané nemovitosti

Jsme z Nového Jičína, proto se zaměřujeme jen na toto město a okolí, jak je vidět na mapě:

širší okolí
Ostrava – Přerov

Nový Jičín
Nový Jičín

Prodáno 165+

Pomůžeme vám s prodejem nemovitosti stejně, jako desítkám lidí před vámi. Napište, kdy se Vám to hodí.

Více můžeme probrat u šálku dobré kávy.
Více můžeme probrat u šálku dobré kávy.