10 x víc pro vás

a pro prodej vaší nemovitosti

Za více než 10 let jsme spojili ty největší výhody mezinárodních velkých i malých místních realitek a postupů, které používají profesionální makléři v Rakousku, Německu i Anglii a USA.

1. Jako velká realitka

spolupracujeme s ostatními makléři. Jestli je kupující ve Stingu, MM, Remaxu nebo v zahraničí, díky spolupráci ho najdeme a prodáme mu vaši nemovitost. Prostě proto, že se umíme podělit a spolupracujeme se všemi kolegy na trhu

 prodáte tak rychle jako ve velké kanceláři

2. Jako malá realitka

Známe spoustu místních ,,podnikatelů“ a víme, kde přesně inzerovat právě v Novém Jičíně. Oslovíme i ,,domorodce“, kteří mají k místu vztah a jsou ochotni zaplatit víc peněz než někdo cizí

prodáte za více peněz

3. Jako byste prodávali bez realitky

Možná jste viděli inzerát, který je ve 4 realitkách a ty se předhání v tom, kdo slíbí kupujícímu větší slevu (proto jsou v inzerci různé ceny a různé popisy). U nás je cena taková, jakou řekne majitel a nikdy není snížená bez jeho souhlasu, tak jako se to děje při ,,neexkluzivním, nevýhradním“ prodeji!

 o ceně rozhodujete pouze vy

4. Jako by prodával váš bratr

Stává se, že přijde soused a řekne: ,,Sousede, vždyť se známe, tak jen pro mě sniž cenu o 100.000 Kč.“ Pomůžeme Vám obhájit cenu a nesnižovat. Nedávno mi kamarád říkal, že mu sovsedka nabízela 500.000 Kč za byt, který jsme prodali za 1.000.000 Kč. Takže vydělal 500.000 Kč, a to je fajn 🙂

   bez slevy kamarádům, jde o Vaše peníze

5. Jako na západě

V západních zemích musí mít makléř státní zkoušku, aby mohl dobře hájit vaše zájmy, aby vám mohl poradit a říct na co si dát pozor. Proto je pro mě důležité vzdělání a dokážu vám říct i věci, které by vás třeba ani nenapadly.

   náskok před kupujícím díky informacím

6. Jako na trhu

Existují různé způsoby prodeje: ,, SLEVA“,  ,,AKCE – NOVINKA“, ,,NA SPLÁTKY“ , ale i ,,DRAŽBA“. My se řídíme přesně podle toho, co jako majitel potřebujete: rychlost, maximální cenu, bez hypotéky,…. Vše má svá úskalí, ale často pořádáme i prodeje, kdy kupující třeba ještě navýší cenu nebo nabídne jinou výhodu.

   sami si řeknete, co je nejdůležitější

7. Jako při prodeji domu za 20.000.000 Kč.

Viděli jste naše inzeráty? Jak jsou nafocené, jak vypadá video, jak pomáhá virtuální prohlídka? Někteří říkají: ,,dělat video na bytu za 1.000.000 nebo na pronájmu je zbytečné.“ My věříme, že Vaše nemovitost si zaslouží pozornost jako rezidence, proto video točíme u všech nemovitostí (mimo některé komerční pronájmy). Náš standard prodeje je jasně dán, přesvědčte se.

   reklama jako u domu za 20.000.000 Kč

8. Jako se špičkovým právníkem.

Smlouvy se dají stáhnout z internetu, ale možná tam bude něco chybět a možná prodávající přijde o nemovitost a o peníze, proto spolupracujeme s těmi nejlepšími právníky. Naše advokátka má sazbu 2.000 Kč + DPH/hodinu.

   prodej s jistotou, že vše dopadne výborně

9. Jako od osobního makléře

Co když bude zájemce volat v době, kdy jste v práci, 14 dnů na dovolené, u vody s rodinou? Kdykoliv zájemce zavolá, budeme se mu věnovat a co nejdříve mu pošleme bližší informace, takže nemusíte hned s každým mluvit a běžet na prohlídku. Navíc s ním budeme řešit i finance a vše důležité ještě před prohlídkou.

   vybereme skutečné zájemce a ty přivedeme na prohlídku

10. co je důležité právě pro vás

Napište, co přesně je důležité pro Vás? Mít peníze do 24 hodin, najít kupujícího, který nebude požadovat vyklizení domu, prodat tak, abyste se s kupujícím vůbec nepotkali? Napište a my Vám řekneme, jestli umíme i tuto 10. položku pro Vás zajistit.

Napište dolů do chatovacího okna nebo na email: info@martinscerba.cz

   napište co je pro Vás důležité

10 x víc pro Vás

= rychle + víc peněz + rozhodujete pouze Vy + bez slevy + náskok před kupujícím + jako u domu za 20.000.000 + s jistotou + vybereme skutečné zájemce + co je pro Vás důležité?

Domluvte si schůzku přes chatovací okno nebo tento formulář a zjistěte víc

Chyba: Kontaktní formulář nebyl nalezen.