299 – byt k bydlení nebo investici

Útulný byt k bydlení nebo investici v centru Nového Jičína

Na prodej nabízíme jedinečný byt k bydlení nebo investici na Bezručově ulici v srdci Nového Jičína. Tento útulný domov má dispozici 1+1 a prošel nedávnou částečnou rekonstrukcí, nabízí tak pohodlný prostor pro obyvatele všech věkových kategorií.

Nový Jičín

Nový Jičín, malebné město plné historie a pohody, kde se propojuje moderní život s tradicí. Umístěn v srdci Moravy, nabízí rozmanité kulturní a sportovní aktivity pro všechny věkové skupiny. Zelené parky, malebné uličky a historické památky tvoří nezapomenutelnou atmosféru tohoto města. S bohatou nabídkou obchodů, restaurací a příjemným okolím je Nový Jičín ideálním místem pro pohodový život a rodinné bydlení.

Pohodlí s dobrou dostupností

Svým umístěním nabízí byt snadný přístup do centra města, které je vzdáleno pouze 9 minut chůze. V těsné blízkosti se nachází základní škola (4 minuty) a mateřská škola (6 minut), což činí tuto lokalitu ideální pro rodiny s dětmi. Pro pohodlné parkování mimo ulici Bezručova lze získat abonentní parkovací kartu na městě, a to dokonce přímo u domu z Riegrovy ulice, což přidává na komfortu obyvatelům.

Virtuální prohlídka

Investiční příležitost ve velikosti 38 m²

Výhody tohoto bytu nekončí pouze u jeho využití pro bydlení. Je také atraktivní pro investory, kteří ocení jeho univerzálnost a přitažlivost pro různé generace. Ideální velikost 38 m² poskytuje kompaktní a pohodlný prostor, zatímco blízkost obchodního centra Javor (9 minut chůze) a dostupnost lékárny a MED centra činí z tohoto bytu skvělou investiční příležitost.

Volný a připravený k nastěhování

Tato nemovitost je volná a připravena k nastěhování. Nejde pouze o byt, je to místo, kde se snoubí pohodlí s výhodou investice. Pro bližší informace nebo prohlídku nás neváhejte kontaktovat. Vaše nové bydlení či investice na Bezručově ulici v Novém Jičíně čeká!