312 – dům k bydlení i podnikání Kunín

Dům k bydlení i podnikání Kunín, to je dům, který je právě na prodej.

Kunín

Kunín je obec, která se nachází v okrese Nový Jičín v Moravskoslezském kraji, zhruba 5 kilometrů severně od Nového Jičína. Žije zde přibližně 1 800 obyvatel. Další podrobnosti o obci Kunín najdete na oficiální adrese: https://www.kunin.cz/

Dům na prodej

Nabízíme k prodeji jedinečný rodinný dům v Kuníně, který je umístěný u hlavní silnice. Stejně jako sousední pekárna, autosalon KIA nebo okna Vysot, může tento dům sloužit nejen k bydlení, ale také k podnikání. Jeho výhodou je rozsáhlý pozemek téměř 1500 m2 s nádhernou zahradou za domem, která nabízí klidné prostředí pro život.

Dům k bydlení i podnikání v Kuníně

Náš rodinný dům 4+1 nabízí nejen historický šarm a možnost vybudování dalších obytných prostor na půdě, ale také strategickou polohu pro podnikání. Nachází se v blízkosti autobusové zastávky, hospůdky a cyklostezky, což přispívá k vysoké kvalitě života v této lokalitě. Díky umístění mimo záplavovou oblast a ve chráněné krajinné oblasti zaručuje klid a soukromí pro jeho obyvatele. Tento dům v Kuníně je ideální pro ty, kteří hledají místo s charakterem a historií, které nabízí nejen soukromí a klid, ale i vynikající přístup k místním službám a podnikatelským možnostem. Přijďte a objevte spojení bydlení a podnikání v jedinečném prostředí Kunína.

Dům k bydlení i podnikání v Kuníně -virtuální porhlídka

Vizualizace

Napište si o další informace a prohlédněte si neveřejné fotky i dokumenty ještě dnes.

Pokud by tento dům k bydlení i podnikání Kunín nebyl to co hledáte, zkuste se podívat na naše další nabídky: