141 – byt – 1+1 Nový Jičín – prodáno

Byt na sídlišti – ul. Dlouhá 1861, Nový Jičín

Stav nabídky: PRODÁNO

Další informace a fotky zašleme emailem!

Kontaktujte nás prosím emailem: info@martinscerba.cz,  telefonicky: 776 158 728 nebo využitím chatovacího okna vpravo dole.

U všech nemovitostí zjišťujeme důležité informace, které možná jiní neuvádějí. Protože se na některých dokumentech zobrazují osobní údaje (rodné čísla, adresa,…) tak nejsou zde zveřejněné. Protože je koupě nemovitosti velké rozhodnutí a je potřeba znát spousta informací, vše Vám zašleme emailem ještě před prohlídkou. Budete tak mít dostatek času si vše v klidu domova prostudovat. Odeslání poptávky vás k ničemu nezavazuje, ale protože se jedná o osobní údaje, tak předpokládáme, že odesláním poptávka dáváte souhlas ke zpracování těchto os.údajů, jak je uvedeno na tomto webu.

Byt na sídlišti – ul. Dlouhá 1861, Nový Jičín

Byt na sídlišti - ul. Dlouhá 1861, Nový Jičín
Byt na sídlišti

V Novém Jičíně prodáváme útulný byt 1+1 na ulici Dlouhá, který se nachází ve 4. patře panelového domu. Dům je nízkopodlažní, bez výtahu a stojí v klidné části města v bezprostřední blízkosti ZŠ Dlouhá. Byt o velikosti 44 m2 prošel částečnou rekonstrukcí a je orientovaný na jih, takže si užijete dostatek sluníčka a výhledu na celý Nový Jičín.